in ,

Apple wydaje iOS 10.2.1

Wczoraj do użytkowników iPhone’ów oraz iPadów trafiła aktualizacja iOS 10.2.1. Wcześniej uczestnicy programu beta testów mogli pobrać cztery wersje tej aktualizacji. Waży ona niewiele, bo tylko 72.2 MB i według dziennika zmian zawiera poprawki błędów i poprawia bezpieczeństwa iPhone lub iPada.

Jako, że osobiście wcześniej pobierałem wersję beta iOS 10.2.1 można zauważyć, że eliminuje ona przede wszystkim problem z baterią, co powodowało wcześniej wyłączanie się niektórych urządzeń przy 50 % czy 30 % naładowania. Aktualizacja jest do pobrania bezpośrednio na urządzenia (OTA) po przejściu do Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja lub za pośrednictwem iTunes.

Większej ilości nowych funkcji możemy spodziewać się w iOS 10.3. Podobno jedną z nich ma być Tryb kinowy, który wyłącza wszystkie funkcje urządzenia, które mogą przeszkadzać innym podczas seansu. Oznacza to zapewne zablokowanie połączeń przychodzących, dźwięku, czy nawet wibracji. Może to także przynieść zmniejszenie jasności ekranu. Podobno wersja beta iOS 10.3 miała być już dostępna 10 stycznia, a więc mamy do czynienia z opóźnieniem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments