Ekstraklasa.net LIVE! – relacje na żywo

Po nazwie aplikacji moglibyśmy się spodziewać, że dostarczy ona nam wyłącznie informacji o naszej rodzimej lidze. Jednak znajdziemy w niej ciekawe artykuły, relacje na żywo z meczów(opisowe), pomeczowe statystyki oraz wszelkie informacje o najsilniejszych ligach zagranicznych. Oczywiście najwięcej czasu poświęcone jest polskiej Ekstraklasie. Aplikację Ekstraklasa.net LIVE! znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Relacje na żywo dostarczą nam komentarze z każdej minuty najważniejszych spotkań. Dowiemy się o groźnych sytuacjach, rzutach wolny, różnych, karach indywidualnych oraz oczywiście bramkach. Dane odświeżane są w tle. Aplikacja oferuje także powiadomienia o nadchodzących meczach dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o interesujących nas wydarzeniach.

ekstraklasa_net2

W Ekstraklasa.net LIVE! znajdziemy też artykuły, które podzielone są na kategorie tab, abyśmy mogli wybrać interesującą nas ligę lub temat. Znajdziemy również mnóstwo galerii z meczów, treningów, zgrupowań oraz wiele materiałów wideo na bieżące tematy piłkarskie.

Jeżeli jesteś kibicem jednej drużyny futbolowej to w aplikacji możesz wybrać jedną z nich, a wyświetlone zostaną wszystkie najważniejsze artykuły, statystyki, tabele, pomeczowe relacja dotyczące Twojego klubu. W wersji Premium możemy śledzić więcej niż jedną drużynę. Płatna wersja to także brak reklam oraz informacje o kadrach klubowy i reprezentacyjnych, a także szczegółowe profile wszystkich zawodników.