in ,

Premiera HomePod odłożona na początek 2018 roku

Apple przesunęło wydanie swojego inteligentnego głośnika HomePod, który miał pojawić się na rynku pod koniec tego roku. Z oświadczenia wynika, że premiera została przesunięta na wczesne miesiące 2018 roku.

W oświadczeniu dla portalu TechCrunch możemy przeczytać, że firma potrzebuje trochę więcej czasu: „Nie możemy się doczekać, kiedy ludzie będą mogli zyskać doświadczenie z HomePod, przełomowym głośnikiem bezprzewodowym firmy Apple dla domu, ale potrzebujemy trochę więcej czasu, zanim będzie on gotowy dla naszych klientów. Rozpoczniemy wysyłkę w USA, Wielkiej Brytanii i Australii na początku 2018 roku. ” Podczas czerwcowej konferencji WWDC 2017, Apple obiecało wysyłkę we wspomnianych krajach już na początku grudnia 2017 roku. Wydaje się, że te kilka miesięcy to wystarczający czas na dostarczenie gotowego produktu. Tym bardziej, że jest to okres przedświąteczny i popyt mógłby być ogromny.

HomePod działa dzięki Siri i to właśnie asystent głosowy pozwala na jego sterowanie w jedyny sposób. Opóźnienie może wynikać z tego, że nie spisuje się to do końca jak na początku zakładano i programiści potrzebują trochę więcej czasu, aby w dniu premiery większość funkcji działała bez problemu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments