Samsung porzucił gniazdo słuchawkowe i teraz usuwa filmy trollujące Apple

Firma próbuje ukryć obłudę i myśli, że można łatwo usunąć coś z sieci…

iPhone 7 to symbol pewnego trendu, który wkroczył do świata mobilnego. Trzy lata temu, Apple porzuciło gniazdo słuchawkowe, a firma Samsung oczywiście zaczęła szydzić z takiej sytuacji i wykorzystywać to w swoich materiałach marketingowych. Dotyczyło to reklam Galaxy Note 8, Galaxy S9 i Galaxy Note 9. Jednak wczoraj, koreański producent również pozbył się tego gniazda z najnowszego flagowca. Samsung próbuje teraz ukryć swoją obłudę.

Jak zauważył Business Insider, Samsung zaczął usuwać wszystkie materiały marketingowe, które dotyczą iPhone’a i usunięcia gniazda słuchawkowego. Reklamy zniknęły m. in. z głównego konta firmy na YouTube, które ma ponad 3,8 mln subskrybentów.

Samsung tłumaczy, że zabrakło miejsca wewnątrz Galaxy Note10 i Note10+. Pozwoliło to na zastosowanie akumulatora większego o około 100 mAh.

Chyba najbardziej znaną reklamą jest Growing Up. Użytkownik iPhone’a jest sfrustrowany ograniczeniami telefonu, mimo że zawsze kupuje nowszy model. Wyszydzana jest m. in. przejściówka z Lighting na 3,5mm. Jednak przejście na Galaxy Note8 rozwiązuje wszystkie problemy. Reklamę można oglądać obecnie na malezyjskim kanale firmy.