Spigen pokazuje jak wygląda ochronne etui dla Samsunga Galaxy Fold

Etui mają być dostępne jeszcze przed rynkową premierą urządzenia

Zarysowania to największa zmora każdego posiadacza telefonu. Zatem często ochraniamy swoje urządzenia dodatkowym etui lub szkłem. Ciekawie ma się sytuacja w przypadku składanych telefonów jak Galaxy Fold. Tutaj duży ekran jest chroniony niejako samoczynnie, ponieważ składa się on do środka. Zupełnie inaczej wygląda to w Huawei Mate X, gdzie duży wyświetlacz jest cały czas wystawiony na uszkodzenia i zarysowania. Jednak są to bardzo drogie urządzenia, a więc dodatkowa ochrona to niemalże konieczność.

Producent akcesoriów, Spigen zaczął już prace nad specjalnym etui dla Galaxy Fold. Jak informuje The Verge, firma zaprojektowała i wyprodukowała 20 prototypowych etui dla składanego telefonu od Samsunga. Ważne było też dobranie odpowiedniego materiału, aby był on wytrzymały na ciągłe wyginanie. Ostateczne produkty mają być gotowe w połowie kwietnia.

Na zdjęciach poglądowych widoczne są wycięcia na 4.6-calowy ekran oraz obiektywy aparatów. Etui mają być gotowe przed wprowadzeniem Galaxy Fold na rynek, a więc 26 kwietnia w USA lub na początku maja w Europie. Mają one kosztować około 20 dolarów.

News został zobaczony od 04.03.2019 już 715 razy.