Stary Browar 5050 – wszystko co chciałbyś wiedzieć

starybrowar535" />Stary Browar to jedna z wizytówek Poznania. Mimo tego, że jest to galeria handlowa, sam budynek powinien odwiedzić każdy turysta odwiedzający stolicę Wielkopolski, bo robi on ogromnie wrażenie. Dla klientów i odwiedzających galerię przygotowano specjalną aplikację mobilną, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play i App Store.

Poza zwykłymi zakupami w Starym Browarze możemy doświadczyć również wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. Podczas zwiedzania w galerii możemy napotkać się na przeróżne wystawy. Informacje o wszystkim znajdziemy oczywiście w oficjalnej aplikacji.

starybrowar1 starybrowar2

W aplikacji znajdziemy oferty sklepów, restauracji i punktów usługowych. Każdy z punktów możemy dodać do swoich ulubionych i otrzymywać powiadomienia o nadchodzących promocjach, a także podzielić się nimi ze znajomymi. Znajdziemy tu także plan centrum, który ułatwi poruszanie się po galerii. Możemy wyznaczyć trasę do dowolnego sklepu czy interesującego nas miejsca.

Przeczytaj także: H&M – rób rób zakupu aplikacją" style="text-decoration: underline">zakupu aplikacją

Aplikacja Stary Browar zawiera zakładkę 'Dzieła sztuki’, w której znajdziemy informacje o wszystkich działach, które znajdziemy na terenie obiektu.

Ygoogleplayappstore

Wpis został wyświetlony od 27.08.2023 już 956 razy.