Telefon Essential od współtwórcy Androida z 360-stopniowym aparatem?

Jak już pewnie słyszeliście, Andy Rubin, czyli jeden z współtwórców systemu operacyjnego Android planuje od dawna wprowadzenie na rynek swojego smartfonu. Według wczorajszej zapowiedzi marka ma zostać nazwana Essential, a więcej szczegółów dowiemy się we wtorek, 30 maja. Najnowszy zwiastun graficzny pochodzi z oficjalnego konta marki i przedstawia sylwetkę nadchodzącego urządzenia.

Wygląda on dosyć dziwnie, ponieważ na górze urządzenia znajduje się niezidentyfikowany dodatek. Możemy się spodziewać, że będzie to 360-stopniowy aparat. Miejmy tylko nadzieję, że jest on integralną częścią telefonu i można go schować kiedy nie jest używany. W momencie, chęci zrobienia 360-stopniowego zdjęcia lub filmu wyskakuje on z obudowy. Oczywiście są to tylko spekulacje.

We heard you @renan_batista – here’s something to hold you over until next week: pic.twitter.com/QSIeXyjKNq

— Essential (@essential) 25 maja 2017

Oprócz tego wystającego „czegoś” widziemy jedynie przyciski boczne (regulacja głośności oraz zasilania). Według wcześniejszych przecieków, telefon Essential będzie miał bardzo wysoki współczynnik ekranu do przedniego panelu. Oprócz tego smartfon może być napędzany przez Snapdragon 835 oraz 4 GB RAM. Będzie oczywiście działać na Androidzie.

Źródło: @Essential

News został zobaczony od 22.06.2023 już 632 razy.