in ,

Zgarnij 3 płatne aplikacje zupełnie za darmo przez ograniczony czas [iOS]

Deweloperzy często oferują swoje płatne aplikacje przez pewien czas za darmo i często możemy pobrać przydatne programy na swojego smartfona nie płacąc ani grosza. W niektórych przypadkach trzeba się spieszyć, aby nie przegapić okazji. W tym artykule przedstawię trzy aplikacje, które w limitowanym czasie są bezpłatnie do ściągnięcia z App Store.

Dual Music Player Plus

Normalna cena aplikacji to 99 centów. Pozwala na słuchanie dwóch utworów na raz z jednego urządzenia z iOS. Nie mam pojęcia do czego może posłużyć ta aplikacja, ale jeżeli wystąpi taka konieczność warto ją pobrać już teraz za darmo. Jedynym zastosowaniem, które przychodzi mi do głowy jest słuchanie dwóch różnych utworów przez dwie osoby na jednej parze słuchawek. Piosenki można odtwarzać w tle, mamy podgląd na nazwę utworu i wykonawcę oraz okładkę.

Pobierz:

Super Hexaxcon

Gra pochodzi od znanego twórcy gier wideo Terry’ego Cavanaugh’a. Jej normalna cena to $2,99. Została okrzyknięta drugą najlepszą grą 2012 roku w App Store. Jest bardzo wciągająca, dlatego warto w nią zagrać.

Pobierz:

No-limit Ringtones Pro

Aplikacja pozwala na konwersję wszystkich utworów w formacie MP3 oraz ACC na dzwonki. Można również nagrać własne dźwięki za pomocą dyktafonu i ustawić je na dzwonek. Regularna cena to 99 centów.

Pobierz:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments