in ,

Apple wdraża program wymiany baterii w iPhone 6S na całym świecie

iPhone 6S może samoczynnie i losowo wyłączać się

Apple poinformowało dziś na swojej azjatyckiej stronie, że pewna partia iPhone 6S może samoczynnie i losowo wyłączać się. Od razu uspokaja, że nie jest to kwestia bezpieczeństwa, a liczba dotkniętych jednostek jest niewielka i ogranicza się do telefonów produkowanych we wrześniu i październiku 2015 roku. Apple mówi, że każdy właściciel iPhone 6s którego urządzenie doświadczyło problemów z wyłączaniem się, będzie uprawniony do darmowej wymiany baterii.

Apple mówi, że użytkownicy iPhone 6s na całym świecie, którzy mają problem z losowym wyłączeniem, mogą przynieść swój telefon do sklepu Apple lub autoryzowanego centrum serwisowego. Tam zostanie ustalone, czy dany iPhone został zbudowany w okresie od września do października oraz czy kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany baterii.

Chińskie Stowarzyszenie Konsumentów, poinformowało w ubiegłym tygodniu, że otrzymywało raporty od właścicieli iPhone 6s o wyłączających się telefonach mimo tego, że pozostało jeszcze 50 % energii. Apple donosi, że może to dotyczyć jednostek na całym świecie, więc jeśli toje urządzenie ma podobne objawy, bateria zostanie w nim wymieniona na nową bezpłatnie.

Źródło: WSJ, PhoneArena

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments