in , ,

Dziś ruszyła przedsprzedaż iPhone SE i 9.7-calowego iPad’a Pro w Polsce i wielu innych krajach

Pierwsza tura przedsprzedaży iPhone SE i iPad’a Pro w wybranych 13 krajach rozpoczęła się już 24 marca, a ich wysyłka nastąpi już w najbliższy czwartek. W wielu krajach, w tym również w Polsce oficjalna przedsprzedaż ruszyła dziś (29 marca). Oczekuje się, że od chwili potwierdzenia zamówienia na oficjalnej stronie Apple telefon lub tablet może trafić do klienta w ciągu 3-5 dni. Nieco dłużej trzeba będzie jednak poczekać na iPhone SE z pojemnością 64 GB i przypuszczalnie iPad’a Pro z pojemnością 256 GB, wtedy czas oczekiwania wyniesie od 4 do 6 tygodni.

9.7-calowy iPad Pro

Najtańsza wersja (32 GB) kosztuje 2 999 zł. Kolejno za 128 GB i 256 GB będzie trzeba zapłacić odpowiednio 3699 zł i 4399 zł. Mowa oczywiście o modelach bez łączności komórkowej.

9.7-calowy iPad Pro WiFi + Cellular w najtańszej wersji to koszt rzędu 3 599 zł. Modele z większą pojemnością kosztują 4 299 zł(128 GB) oraz 4 999 zł(256 GB).

Nowością jeżeli chodzi o większego brata, czyli 12.9-calowego iPad’a Pro jest model z przestrzenią dyskową 256 GB, który kosztuje 5399 zł lub 5999 zł.97ipadpro_unboxing

iPhone SE

Nowy na rynku 4-calowy iPhone jest obecnie najmocniejszym smartfonem o takich wymiarach i biję konkurencję na głowę pod każdym względem. Europejska cena również bije na głowę nie tylko konkurencję, ponieważ na Stary Kontynencie iPhone SE jest droższy nawet o 40 procent w stosunku do USA.

Dostępny jest również w 4 kolorach (złoto, gwiezdna szarość, różowe złoto, srebrny) jak większe iPhone 6s i 6s Plus. Ten model dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych 16 GB i 64 GB. Cena to odpowiednio 2 149 zł i 2 649 zł.

Pozostałe kraje, w których od dziś dostępne są oba urządzenia to: Albania, Andora, Austria, Bahrajn, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Guernsey, Jersey, Węgry, Islandia, Indie, Irlandia, Isle of Man, Włochy, Kosowa, Kuwejtu, Łotwy , Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malediwy, Malta, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Turcja i ZEA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments