Huawei P30 i P30 Pro w całej okazałości na zdjęciach prasowych

Możemy dostrzec główne cechy obu urządzeń

Już za niecały miesiąc w Paryżu odbędzie się oficjalna premiera flagowej serii Huawei P30. Będziemy spotykać się z dużą ilością przecieków, a jeden z nich mamy właśnie dziś. Przychodzi on w postaci oficjalnych zdjęć prasowych, które pokazują nam kluczowe cechy Huawei P30 i Huawei P30 Pro.

Wynika z tego, że Huawei P30 Pro będzie miał jednak cztery aparaty z tyłu, a trzy. Ma to dać aż 10-krotny zoom hybrydowy – połączenie teleobiektywu z 5-krotnym krotnym zoomem optycznym i większy skaner linii papilarnych pod ekranem" style="text-decoration: underline">zoomem optycznym. Czwartym dodatkowym aparatem ma być czujnik ToF, który zostanie umieszczony poza głównym modułem z trzeba obiektywami. Z przodu będzie on bardzo podobny do Mate 20 Pro i będzie miał zaokrąglone boczne krawędzie.

Huawei P30 będzie miał trzy aparaty umieszczone na plecach w układzie pionowymi. Poniżej umieszczono dwutonową lampę LED oraz pozostałe czujniki. Ekran będzie miał jednak tradycyjną konstrukcję 2.5D. Tak samo jak w przypadku modelu Pro widzimy wycięcie w kształcie łezki.

Prawdopodobnie oba telefony będą mięć panele OLED z czytnikami linii papilarnych. Będą też napędzane przez chipset własnej produkcji Kirin 980. Nie wiadomo, czy dostaną wsparcie dla sieci 5G.

Źródło: WinFuture.de

News został wyświetlony od 28.02.2019 już 996 razy.