in

Huawei P30 Pro z niezwykłym zoomem dzięki peryskopowemu aparatowi

Przedstawiciele firmy mówią, że jest to coś zupełnie nowego

Premiera serii P30 od Huawei odbędzie się już 26 marca w Paryżu. Liczne przecieki pokazały nam wygląd zarówno P30 jak i P30 Pro. Nas głównie interesuje ten drugi model, który będzie miał poczwórny aparat na plecach. Dyrektor generalny firmy Huawei, Richard Yu również potwierdza taką konfigurację, a Clement Wong, który jest wiceprezesem ds. marketingu również ujawnia ważną jej cechę.

Potwierdza on, że model P30 Pro będzie posiadał kamerę peryskopową z technologią „super-zoomu”. Oprócz trzech aparatów będzie też czwarty czujnik Time-of-Flight (TOF), który pozwoli na jeszcze lepsze doświadczenia związane z rozszerzoną rzeczywistością.

Kamera peryskopowa zastąpi prawdopodobnie teleobiektyw znany z P20 Pro. Clement Wong twierdzi, że jest to coś czego jeszcze nikt nie zrobił. Ubiegłoroczny model miał 5-krotną „hybrydową” technologię przybliżania, a przypuszczenia mówią o 10-krotnym zoomie w P30 Pro.

Richard Yu udostępnił zdjęcie księżyca i możemy przypuszczać, że zostało ono wykonane nadchodzącym flagowcem.

Huawei obiecuje też, że aparat będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia w ciemności niż ma to miejsce w przypadku P20 Pro. Ma być to nie tylko zasługa oprogramowania, ale Huawei zastosuje też odpowiedni sprzęt, aby uzyskać lepszy rezultat.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments