in ,

Pierwszy klon iPhone 7 już dostępny w Chinach

Wiadomo, że od zawsze Chiny kojarzą się wszystkim z podrabianymi towarami, dosłownie wszelkiej maści. Ostatnio jednak to właśnie chińscy producenci zyskują coraz większy udział w rynku tworząc swoje marki, które rozpoznawane są na całym świecie. Wiadomo też, że nie unikniemy pojedynczych przypadków, gdzie mało znane firmy będą próbowały zarobić na kopiowaniu znanych produktów.

Jednym z najchętniej kopiowanych smartfonów jest iPhone, niezależnie od generacji. Ostatnio to Apple zostało oskarżone o naruszenie patentu chińskiego producenta, co grozi zakazem sprzedaży iPhone 6S i 6S Plus w tym kraju. Jednak tym razem przyjrzyjmy się kopii telefonu, który nawet jeszcze nie został zaprezentowany. Smartfon działający na Androidzie (podobno) jest łudząco podobny do iPhone 7 (7 Plus, 7Pro), który według różnych przecieków ma właśnie tak wyglądać. Dostępny jest w najmodniejszym ostatnio kolorze, czyli Rose Gold.

Z tyłu widzimy nawet logo Apple, czyli nagryzione jabłko oraz napisy: „Designed by TAIWAN, Made in China”. Wynika z tego, że cała ludność Tajwanu była odpowiedzialna za ten projekt.

Źródło: GizChina

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments