in

Samsung Galaxy Folder 2 zaprezentowany. Telefon z klapką oraz Androidem Marshmallow

Po wielu przeciekach, Galaxy Folder 2 (SM-G1600) został właśnie zaprezentowany przez firmę Samsung w Chinach. Telefony z klapką bły modne na początku XXI wieku, ale ten model łączy w sobie dodatkowo najnowsze rozwiązania technologiczne jak chipset od Qualcomm oraz system Android 6.0.1 Marshmallow.

Urządzenie, które po raz pierwszy pojawiło się na TENAA sześć tygodni temu, jest znacznie większy niż urządzenia z klapką, które znamy sprzed kilkunastu lat. Wyświetlacz 3,8 cala jest tylko nieznacznie mniejszy niż 4-calowy iPhone SE. Po złożeniu jego wysokość wynosi 122 mm, a po rozłożeniu je po prostu ogromny, co możemy zobaczyć na zdjęciach.

Ponieważ Galaxy Folder 2 był obiektem wielu przecieków, to jego specyfikacja nie jest zaskoczeniem. Wyświetlacz ma rozdzielczość 480 x 800, a pod maską znajdziemy procesor Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 gigabajtów pamięci rozszerzalnej. Telefon zasila bateria o pojemności 1950 mAh, a Samsung sugeruje, że wystarczy to na 318 godzin trybu czuwania. Z tyłu znajdziemy 8 megapikselowy aparat z lampą LED, a z przodu (wewnątrz) 5-megapikselowy aparat do selfie. Folder 2 obsługuje dwie karty SIM.

samsung-galaxy-folder-2

Wydaje się, że będzie on dostępny tylko w Chinach, a jego cena ma wynosić około 285 dolarów,a więc w granicach 1 100 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments