in ,

Test prędkości wszystkich dotychczasowych iPhone’ów [WIDEO]

Na kanale EverythingApplePro pojawiło się wideo, w którym możemy porównać prędkość działania wszystkich dotychczasowych iPhone’ów, które dostępne są na rynku. Twórca robi takie testy po każdej premierze nowego smartfonu Apple, a w tym przypadku jest to iPhone SE. Również kolejnym powodem jest wydanie iOS 9.3, który był jedną z większych aktualizacji. Test zapewne zostanie powtórzony, gdy zaprezentowana zostanie nowa generacja iPhone’ów.

W filmie zobaczymy iPhone SE, 6S Plus, 6S vs 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 4S, 4, 3Gs, 3G, 2G. Na każdym z nich jest zainstalowana możliwie najnowsza wersja systemu iOS. Po pierwsze zostaje sprawdzony czas włączania się każdego z nich. Jak się okazuję pierwszy uruchamia się najnowszy model, czyli iPhone SE. Ostatnim w tym zestawieniu jest iPhone 4S.

Wszystkie zostają także porównane w Geekbench i najlepiej w tym zestawieniu wypada ponownie iPhone SE. Kolejną próbą jest sprawdzenie prędkości Wi-Fi. Pozostałe testy to osiągnięcia przeglądarki oraz prędkość włączania się aplikacji aparatu, głośność oraz temperatura.

Na końcu możemy zobaczyć porównanie zdjęć wykonanych każdym telefonem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments