Test prędkości wszystkich dotychczasowych iPhone’ów [WIDEO]

Na kanale EverythingApplePro pojawiło się wideo, w którym możemy porównać prędkość działania wszystkich dotychczasowych iPhone’ów, które dostępne są na rynku. Twórca robi takie testy po każdej premierze nowego smartfonu Apple, a w tym przypadku jest to iPhone SE. Również kolejnym powodem jest wydanie iOS 9.3, który był jedną z większych aktualizacji. Test zapewne zostanie powtórzony, gdy zaprezentowana zostanie nowa generacja iPhone’ów.

W filmie zobaczymy iPhone SE, 6S Plus, 6S vs 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 4S, 4, 3Gs, 3G, 2G. Na każdym z nich jest zainstalowana możliwie najnowsza wersja systemu iOS. Po pierwsze zostaje sprawdzony czas włączania się każdego z nich. Jak się okazuję pierwszy uruchamia się najnowszy model, czyli iPhone SE. Ostatnim w tym zestawieniu jest iPhone 4S.

Wszystkie zostają także porównane w Geekbench i najlepiej w tym zestawieniu wypada ponownie iPhone SE. Kolejną próbą jest sprawdzenie prędkości Wi-Fi. Pozostałe testy to osiągnięcia przeglądarki oraz prędkość włączania się aplikacji aparatu, głośność oraz temperatura.

Na końcu możemy zobaczyć porównanie zdjęć wykonanych każdym telefonem.