in ,

Wyciek domniemanego pudełka iPhone 7

Jako, że wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że Foxconn rozpoczął wysyłkę iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus to prawdopodobnie będziemy mieli jeszcze kilka przecieków przed wielkim odsłonięciem. Najnowszy przeciek pochodzi od użytkownika, który udostępnił zdjęcia pudełka iPhone 7. Wciąż nie możemy mieć pewności czy jest ono prawdziwe czy fałszywe, ale umieszczona na nim grafika zdaje się potwierdzać to co widzieliśmy już wcześniej.

Na fotografii widzimy prawdopodobnie pudełko 4,7-calowego iPhone 7 w kolorze różowego złota. Może ono nie zawierać zbyt wielu informacji na temat specyfikacji urządzenia, ponieważ nie mamy możliwości zobaczenia jego odwrotu.

Dziwnym faktem jest jedynie to, że w przypadku poprzednich generacji na pudełku umieszczony był przód iPhone’a, a nie tył jak mamy to przy okazji tego przecieku. Pokazanie smartfonu z tej perspektywy może być pomocne, kiedy chcemy odróżnić iPhone 7 od poprzednich modeli. Może to być również pomocne przy określeniu koloru urządzenia, których podobno ma być aż 5.iphone7_pudełka_rg

Zastanawiający jest również bok pudełka, gdzie zawsze widzieliśmy nazwę konkretnego modeli (iPhone 6S, iPhone 5S, iPhone 4), a tu mamy wyłącznie napis „iPhone”. Z tego też względu nie należy brać na poważnie tego przecieku i musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie, które być może nadejdzie już jutro.

Źródło: PhoneArena, the_malignant

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments