in ,

Apple zwiększa produkcję iPhone 7 tuż przed oficjalną premierą

Według Digitimes, Apple podobno zwiększa zamówienie na produkcję iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Oba urządzenia zostaną zaprezentowane już w najbliższą środę, 7 września na specjalnym wydarzeniu.

Raport twierdzi, że Apple chce zwiększyć produkcję iPhone’ów i zamówienie na poszczególne podzespoły wzrosło o 10 %. Jak informuje portal 9to5mac, często doniesienia Digitimes nie potwierdzają się, lecz ten raport wydaje się wyjątkowo wiarygodny. Powód takiej decyzji nie jest znany, ale Apple może być przekonane, że sprzedaż iPhone 7 będzie lepsza niż sądzono na początku roku.

Apple bardzo często zmienia swoje plany produkcyjne i powodów może być wiele. Wcześniej mówiło się, że sprzedaż będzie stosunkowo niska, ponieważ iPhone 7 nie będzie oferował zbyt wielu zmian względem poprzednika. Określano go nawet jako „nudny”. Wiemy, że zmieniony zostanie układ linii antenowych, zabraknie standardowego gniazda słuchawkowego, a iPhone 7 Plus będzie wyposażony w konfigurację dwóch aparatów z tyłu.

Być może w środę zobaczymy dwa nowe warianty kolorystyczne. Jeden z nich zastąpi Space Gray (Gwiezdną Szarość) i ma być nieco ciemniejszy. Drugą nowością ma być kolor czarny.

Źródło: 9to5mac

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments