in ,

Schematy pokazujące układ trzech aparatów w iPhone XI

Wygląda to nieco odmiennie, delikatnie mówiąc

Do premiery serii telefonów iPhone XI pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale pojawiają się rzecz jasna przecieki i przeróżne raporty. Teraz pojawiają się też rzekome schematy nadchodzących urządzeń.

W zasadzie pokrywają się one z wcześniejszymi doniesieniami.  Pokazują konfigurację z trzema kamerami w lewym górnym rogu. Dość dziwacznie to wygląda, ponieważ nie jest to typowy układ, gdzie aparaty znajdują się w jednym szeregu. Zamiast tego mamy trzy obiektywy, które układają się w trójkąt.

Mówi się, że główny aparat będzie miał rozdzielczość 14 MP, a teleobiektyw 10 MP. Trzecim będzie prawdopodobnie czujnik z szerokokątnym obiektywem. Nowe iPhone’y zostaną też wyposażone przypuszczalnie w czujnik ToF, który pomoże w wykorzystaniu treści AR oraz ulepszeniu efektu bokeh. Raport sprzed kilkunastu dni mówił, że Apple zdecydowało się ostatecznie na ten, konkrety projekt.

Mówi się też o kilku innych zmianach w iPhone XI w stosunku do poprzedników. Apple podobno planuje zastosowanie nowych paneli wyświetlacza, które będą mieć mniejsze ramki. Mniejsze również ma być wcięcie w ekranie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments