in

Xiaomi Redmi Note 3 za 249 złotych w Polsce!

Kilka tygodni temu byliśmy zachwyceni ceną za Xiaomi Redmi Note 4, który w sklepach sieci Carrefour można było dostać za 499 złotych i była to znakomita okazja. Teraz mamy również taką w przypadku jego poprzednika, a więc Redmi Note 3 i sieci RTV Euro AGD. Za połowę tej ceny, czyli tylko 249 złotych możemy kupić ten nadal znakomity, 5.5-calowy smartfon.

Do jego największych zalet zaliczymy oczywiście wspomniany ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, chipset Snapdragon 650, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pojemności. Nie można też zapomniećo ogromnej baterii 4050 mAh oraz aparatach 16 MP z tyłu i 5 MP z przodu.

Wstępnie zainstalowany jest Android 6 Marshmallow, ale Redmi Note 3 otrzymuje aktualizację MIUI 9 opartą na Androidzie Nougat. Jak na kilkuletnie urządzenie, wygląda on bardzo, ale to bardzo przyzwoicie.

Należy jednak zaznaczyć, że są to telefony powystawowe i dostępne tylko w stacjonarnych sklepach, ale możemy dokonać rezerwacji na stronie RTV Euro AGD. Xiaomi Redmi Note 3 w tej ofercie dostępny jest w kolorze szarym. Sprawdzam aktualnie dostępność, a więc będzie to aktualizowane na bieżąco: Poznań, Białystok, Siedlce, Opole, Bielsko-Biała, Nowy Sącz. Może on być także dostępny w innych miejscowościach, ale nie jest widoczny na stronie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments