Xiaomi z oficjalnym sklepem na Allegro

ABC Data jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń Xiaomi w Polsce oraz w kilku innych europejskich krajach. Na początku smartfony tego producenta były dostępne tylko w sklepach x-kom, ale od pewnego czasu trafiły one również do innych sklepów jak MediaExpert. Od teraz nowym kanałem sprzedaży jest również oficjalny sklep Xiaomi na portalu aukcyjnym Allegro.

– Marka, jak i produkty Xiaomi cieszą się w Polsce i na świecie bardzo dobrą opinią. Są wysokiej jakości, eleganckie i do tego atrakcyjne cenowo. Dlatego spodziewaliśmy się, że zainteresowanie nową ofertą na rynku będzie duże. Ale sukces i tak przerósł nasze oczekiwania.Cele sprzedażowe, które chcieliśmy zrealizować w pierwszym miesiącu naszej sprzedaży, osiągnęliśmy w jej pierwszym tygodniu – mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.

W ofercie znajdziemy na razie trzy modele – Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S. Cena za flagowiec z lutego, czyli Mi 5 w konfiguracji 32 GB/3 GB RAM wynosi 1799 zł. Za pozostałe dwa modele trzeba będzie odpowiednio zapłacić 999 zł i 699 zł.

Źródło: ABC Data