in

Tajemniczy smartfon Xiaomi w przecieku tuż przed jutrzejszą konferencją

Miniony weekend był dość owocne dla osób zainteresowanych marką Xiaomi. Wiemy już, że na jutrzejszej prezentacji zostaną na 99 procent zaprezentowane dwa urządzenia – Mi 5s oraz Mi 5s Plus, które będą produktami klasy high-end. Dziś mogliśmy zobaczyć zdjęcia, które pokazały nam jak będą one wyglądały. Teraz jednak pojawiło się zdjęcie niespodziewanego urządzenia, które możemy zobaczyć 27 września.

Mi 5s i 5s Plus według wszelkich przesłanek będą miały podwójną konfigurację tylnego aparatu (zapowiadał to oficjalny zwiastun od Xiaomi). Nowy telefon posiada tylko jeden obiektyw, więc nie ma raczej nic wspólnego z flagowcami. Raczej nie jest to wersja Mi 5S tylko z jednym aparatem, ponieważ przód wygląda zupełnie inaczej, niezgodnie z wcześniejszymi przeciekami. Jest to najprawdopodobniej zupełnie inne urządzenia, być może 4-calowy smartfon, o którym mówi się już od kilku miesięcy.

Może też tak się zdarzyć, że w ogóle nie zobaczymy tego urządzenia podczas jutrzejszej konferencji Xiaomi. Na wyjaśnienie trzeba będzie poczekać jeszcze kilka godzin, aż chiński producent zakończy swoje wydarzenie.

Źródło: AndroidPure

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments