Xiaomi sprzedało najwięcej powerbanków na całym świecie

Istnieje wiele różnych firm, które produkują akcesoria dla smartfonów, które specjalizują się w określonej dziedzinie jak etui, ładowarki, bezprzewodowe, kable, akcesoria samochodowe czy poawerbanki. Wiadomo, że te ostatnie to nieodłączny element każdej podróży. Dzięki „bankowi energii” możesz naładować swój telefon praktycznie w każdej sytuacji, gdy bateria zostanie wydrenowana do końca.

Więc jaka firma sprzedała największą ilość powerbanków? Jest to oczywiście Xiaomi. Chiński producent posiada w swojej ofercie wiele rodzai awaryjnych źródeł zasilania, które mają różną pojemność oraz wygląd. W ofercie Xiaomi znajdziemy takie o pojemności od 5000 mAh do 20000 mAh. Obecnie Xiaomi ma w ofercie 6 różnych powerbanków, których sprzedano do tej pory 55 milionów sztuk na całym świecie. Wiele z nich kupimy bezpośrednio na stronie Xioami lub w sklepach takich jak Gearbest czy EverBuying.

Jednym z najciekawszych produktów jest Mi PowerBank Pro. Ma on rozmiary wizytówki, a jego pojemność to 10000 mAh. Dodatkowo wyposażony jest w USB typu C. Jest w stanie naładować w pełni 3.5 iPhone’ów 6 czy dwa razy Xiaomi MI Note.